21.02.2020

МОВОЗНАВЧИЙ ТУРНІР «ЧЕРПАЙ ЗНАННЯ З ЧИСТОГО ДЖЕРЕЛА» У ДНЗ «БУЦЬКИЙ ППЛ»

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. У ДНЗ «Буцький ППЛ» був проведений мовознавчий турнір «Черпай знання з чистого джерела», участь в якому взяли дві команди учнів першого та другого курсів офісного забезпечення та сільськогосподарського напрямку. Команди виконували такі завдання: літературний редактор; пояснювали фразеологізми, замінивши їх словами з активної лексики; творче завдання (складали розповідь, слова якої починались на одну букву); конкурс «Смачні страви» (відгадували назви страв); конкурс «Пантоміма» (учасники показували за допомогою жестів зміст фразеологізмів); конкурс «Скоромовка» (учасники чітко та виразно читали скоромовки); конкурс «Неправильно-правильно» (учасники вказували правильний варіант слововживання); конкурс «Постав наголос». 
Відмінники навчання серед учнів та викладачів навчального закладу провели експрес-інтерв’ю «Що для мене рідна мова?» та презентували пам’ятки «Прикрась життя українською». У бібліотеці навчального закладу проведена виставка «Подорож країною Мовознавства».

21.02.2020

ВИХОВНА ГОДИНА «ДУША ТИСЯЧОЛІТЬ ШУКАЄ СЕБЕ В СЛОВІ» В ДНЗ «ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦППРК»

21 лютого 2020 року в ДНЗ «Звенигородський ЦППРК» до Міжнародного дня рідної мови з учнями групи №8 класний керівник Сушко О.В. та групи №1 майстер в/н Вишнякова В.В., бібліотекар Захарченко Н.М. провели виховну годину «Душа тисячоліть шукає себе в слові».
Мета: виховувати любов до рідного слова, рідної землі, Батьківщини; розвивати в учнів бажання досконало знати мову свого народу, зберігати і захищати її.
Учні мали змогу дізнатися про історію виникнення свята, витоки української мови, магію у таємниці слова. Учні групи №8 прочитали вірші українських поетів про мову.

20.02.2020

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО НАПРЯМКУ

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Черкаській області 20 лютого 2020 року на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників будівельного напрямку з порядком денним:

 1. Розробка проєкту Стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі з професії «Маляр». 

 2. Аналіз стану підготовки до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур» у 2020 році та його методичного супроводу.

У ході виступів методиста НМЦ ПТО у Черкаській області Григорія Чепурного, старшого майстра ДНЗ «Черкаське ВПУБТ» Ольги Фурман головна увага була приділена основним етапам роботи над створенням стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр» на основі компетентнісного підходу. 
Учасники засідання обговорили ключові питання, пов’язані з організацією ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур», внесли пропозиції щодо умов його проведення, визначили структуру теоретичного та практичного завдань конкурсу та критерії їх оцінювання.

19.02.2020

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЇ «СЛЮСАР-СКЛАДАЛЬНИК РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ ТА ПРИЛАДІВ»

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Черкаській області 19 лютого 2020 року на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників на тему: «Розробка проєкту Стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі з професії «Слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів».
Методист НМЦ ПТО у Черкаській області Григорій Чепурний у своєму виступі увагу приділив основним етапам роботи та методичним рекомендаціям щодо створення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з конкретних професій на основі компетентнісного підходу, наявному нормативно-правовому забезпеченню даного важливого напрямку діяльності. 
Учасники засідання жваво обговорили основні питання, пов’язані з організацією роботи над проєктом стандарту, здійснили попередній розподіл обов’язків серед членів творчої групи, визначили проміжні терміни виконання поставлених завдань.

18.02.2020

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2020 РОКУ БУЦЬКОГО РЕГІОНУ

В залі Буцького будинку культури 18 лютого 2020 року відбувся День відкритих дверей для випускників 2020 року Буцького регіону. В рамках Дня відбулися: 

 • конкурс патріотичної пісні «Пам'ять єднає покоління»;

 • фестиваль українських млинців та майстер-клас; 

 • чайна церемонія «Трав’яні чаї Гірського Тікича».

В конкурсі приймали участь учні ДНЗ «Буцький ППЛ» та учні Багв’янської та Буцької школи. 
Конкурс проходив в номінаціях:

 • пісня про Україну; 

 • бардівська пісня;

 • пісня про війну;

 • пісня про рідний край;

 • декламатор;

 • авторський твір;

 • переможець глядацьких симпатій;

 • пісня про козаків;

 • пісня про батьків.

Очолював журі конкурсу голова Буцького ОТГ Залізняк Сергій Степанович, до складу журі увійшли: Животенко Світлана Анатоліївна – начальник гуманітарного відділу, Буханистий Віталій Іванович – голова асоціації учасників АТО, Варич Олександр Борисович – учасник АТО, Гісько Галина Миколаївна – директор ДНЗ «Буцький ППЛ». 
Переможцем глядацьких симпатій став учень ІІ курсу сільськогосподарського напрямку Барвінок Андрій. 
Учасникам конкурсу були вручені грамоти та дипломи. По завершенню конкурсу всіх присутніх в залі пригощали Українськими млинцями та чаєм.

14.02.2020

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИХОВНИЙ ЗАХІД «МОЛОДІСТЬ У ПОЛУМ’Ї ВІЙНИ» В ДНЗ «УМАНСЬКИЙ ПАЛ»

15 лютого 2020 року минає 31 рік з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. День виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто був причетний.
14 лютого 2020 року в актовій залі ДНЗ «Уманський ПАЛ» відбувся інформаційно-виховний захід «Молодість у полум’ї війни».
Учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у тій чужій війні та переглянули хронікальну історичну довідку про військові дії на території Афганістану.
Під час заходу перед учнями виступив заступник директора з виховної роботи ліцею Боровіцький Сергій, який був безпосереднім учасником бойових дій в Афганістані. Він розповів про ті важкі часи, що випали на долю багатьох молодих людей та про цінність людського життя. У виконанні Сергія Васильовича були виконані патріотичні пісні.
Даний захід мав великий виховний вплив та не залишив нікого байдужим.

1/327

Please reload

1-1.jpg
3256.jpg
5.png
logo_edited.png

Поштова адреса: 18007, м. Черкаси,

вул. Смілянська, 131/1

тел. (0472) 55 21 13

 e-mail: nmcprofteh@ukr.net

cknmcpto@gmail.com

веб-сторінка: http://cherkasymethod.wixsite.com/ck-pto

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now